ekibimize katılın

Felsefemiz birlikte yaratmak

Bi’ Fark Yarat’ın, kendisini butik bir ajans olarak konumlandırmasının altında, eşsiz bir biçimde destekleyici çalışma ortamı yaratmanın peşinde olması yatmaktadır. Bizler için çalışma, kendimizi geliştirmenin, sürekli öğrenmenin ve yaratıcılık aracılığıyla dış dünyaya açılmanın bir yoludur.

Bu anlamda bütün ilişkilerimizin uzun dönemli ve karşılıklı yararlılık ilkesiyle kurulmasına özen gösterir, markalarımızın sürdürülebilir başarıyı yakalaması için bu gerekliliklerin önemine inanırız.

Bi' Fark Yarat'ın merkezi İstanbul, Cihangir'de olup, remote olarak çalışılmaktadır. Bu anlamda bulunduğunuz şehirden ve bölgeden bağımsız olarak bize başvuru yapabilirsiniz. Bizim için önemli olan işinize duyduğunuz saygı ve tutkunuz!

Bi’ Fark Yarat ekibi, dijital kreatif, sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, yazılım alanlarında uzmanlardan oluşur. Eğer siz de, bu alanlarda tecrübeye sahipseniz ve çalışma ile ilgili bizimle aynı felsefeyi paylaşıyorsanız özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.